O nás

JSME CLINELY 


Věříme v sílu bylin a rostlin a v jejich účinek pro lidskou pokožkou, pokud jsou zpracovávány šetrnými výrobními postupy. Naším posláním je umožnit vám každodenní zážitek kvalitní péče o vaše zdraví a bezpečí. Sledujeme a do praxe výroby bio kosmetiky vnášíme nejnovější poznatky komerčního výzkumu v této oblasti.

V naší výrobně v Olomouci připravujeme produkty s jedinečnými vlastnostmi a praktickým účinkem. Antibakteriální gely a dezinfekční roztoky značky CLINELY vyrábíme pod přísným dozorem kontrolních orgánů České republiky, pod taktovkou našeho vizionáře a dlouholetého průkopníka léčebné kosmetiky. Všechny naše výrobky balíme a skladujeme tak, abychom zachovali maximální kvalitu aktivních látek.

 

Komplexní přístup a důraz na kvalitu nejsou naším cílem, ale základem, na kterém stavíme naše poslání.

  • Chráníme ingredience před UVA/UVB zářením
  • Jsme šetrní k přírodě
  • vyrábíme bez zbytečného odpadu

 

KVALITNÍ INGREDIENCE

Garantujeme jasný původ používaných látek a olejů v BIO kvalitě. Produkty CLINELY obsahuji unikátní složení kombinující směs biocidních a hydratačních látek. Neobsahují žádné chemikálie ani syntetický alkohol. Podrobněji o účincích ingrediencí

 

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE 

Jsme zvídaví a stále hledáme a vyvíjíme inovativní řešení, které nám umožňují aplikovat účinné prostředky a zajistit, aby produkty CLINELY zůstaly garancí a jistoty v prevenci personální hygieny. Analýzu produktů zajišťuje akreditovaná laboratoř, která garantuje původ a kvalitu našich výrobků.