Složení CLINELY výrobků

Při výrobě antibakteriálních gelů i desinfekčních roztoků myslíme na to, aby naše výrobky byly šetrné k vaší pokožce při každodenním používání, i k přírodě, ze které čerpáme ingredience pro jejich výrobu. Sledujeme trendy a inovativní postupy výroby, abychom Vám připravili bohatý zážitek ze složení i vůně našich gelů a roztoků. Vaše pokožka bude při každodenní péči nejen stoprocentně chráněna před viry a bakteriemi, a s certifikovanými organickými složkami také bohatě hydratována.

Výrobky CLINELY neobsahují žádné chemikálie ani syntetický alkohol, a splňují podmínky WHO (Světové zdravotnické organizace).

 

PARFEMACE

Naše desinfekce i antibakteriální gely jsou parfémovány citrónovou trávou a třešňovými květy, citlivé nosy určitě zachytí také jemnou vůni Tea Tree oleje.

 

INGREDIENCE

 

SQUALANE

Squalane je fenomenální látka v péči o pleť, využívaná v luxusní kosmetice. Jde o suchý rostlinný olej z cukrové třtiny, který se ihned vstřebá do pokožky a nezanechá mastný film. Squalane je vysoce zvláčňující, zvlhčující a je vhodný k regeneraci pokožky vysušené alkoholem. 

 

OLEJ Z ČAJOVNÍKU (Tea Tree Oil)

Že olej z čajovníku ničí bakterie, je obecně známý fakt. Přesnější ale je, že Tea Tree pomáhá pokožce obnovit bakteriální rovnováhu - a díky této své vlastnosti má blahodárný vliv na celou řadu kožních problémů. Používáme Tea Tree olej z Austrálie, garantovaný přírodní produkt.

 

KONOPNÝ OLEJ (Cannabis Oil)

Olej z konopí lisovaného za studena je známý pro svůj vysoký obsah GLA, Omega 3 a Omega 6 a vitamínu E. Díky svým nekomedogenním vlastnostem je konopný olej ideální pro vyváženou a intenzivní hydrataci vašich rukou. Do CLINELY antibakteriálních gelů používáme 100% čistý, nerafinovaný, za studena lisovaný konopný olej s nejvyšší kvalitou, pěstovaný UK.

 

JOJOBOVÝ OLEJ

Jojobový olej je bohatý mimo jiné na provitamin A, vitamin E, a jeho specifickou vlastností je, že revitalizuje a regeneruje suchou, napjatou pokožku, zároveň ji nezanechává mastnou, zanechává ji měkkou a hedvábně jemnou. Jojobový olej je v CLINELY antibakteriálních gelech inovativně ve formě barevných mikrokapslí, které se při styku s pokožkou okamžitě rozpouštějí, vyživují bez mastných stop. Vyšší obsah jojobového oleje najdete v řadě našich výrobků pro děti.

 

VITAMÍN E

Vitamin E je silným přírodním antioxidantem, chrání pleť před spálením, podrážděním, regeneruje a dodává pokožce zdravý sjednocený vzhled. Koncentrát vitamínu E je v CLINELY antibakteriálních gelech obsažen spolu s jojobovým olejem ve formě barevných mikrokapslí, které se při styku s pokožkou okamžitě rozpouštějí, pokožku revitalizují a chrání vůči nepříznivým vnějším vlivům. Vitamín E je obsažen ve všech našich gelech.